تغییر سایز عکس آنلاین

تغییر سایز عکس آنلاین با 5 تا از بهترین ابزارهای رایگان.

آنچه که در این مقاله می خوانید:

هنگامی که تعداد زیادی عکس برای ویرایش دارید و زمان کافی نیز ندارید تا از فتوشاپ استفاده کنید، شما به ابزارهای ویرایش آنلاین نیاز دارید. ما شما را در این مقاله با بهترین ابزارهای تغییر سایز عکس آنلاین آشنا می‌کنیم.

ابزارهای تغییر سایز عکس آنلاین 

تغییر اندازه تصویر می تواند مشکل باشد، نه تنها به دلیل ملاحظات اندازه فایل، بلکه به این دلیل که تغییر اندازه می تواند بر کیفیت و وضوح تصاویر یا فیلم ها تأثیر بگذارد. برخی از این ابزارهای تغییر سایز تصاویر بهتر از سایرین هستند و تعدادی از بهترین ابزارها را در ادامه مقاله خواهید یافت.

1. Bulk Resize Photos

Bulk Resize Photos یکی از ساده ترین رابط ها را دارد. فقط تصاویر خود را به هر تعداد که می خواهید بر روی سایت بکشید و می توانید به شش روش آن را مقیاس بندی کنید.

همچنین می‌توانید از تنظیمات پیشرفته برای تبدیل تصاویر به JPG، PNG یا WEBP، همراه با تنظیم کیفیت تصویر، تنظیم رنگ پس‌زمینه استفاده کنید

2. BIRME

ابزار BIRME که مخفف Batch Image Resizing Made Easy است، یکی دیگر از ابزارهای قوی تغییر اندازه تصویر می باشد. این ابزار ساده اما انعطاف پذیر است. شما می توانید به سادگی تصاویر خود را روی صفحه بکشید و عرض و ارتفاع جدید را تنظیم کنید.

همچنین می‌تواند برخی از حاشیه‌ها را اضافه کند و تنظیمات کیفیت (برای JPEG) را تغییر دهد. تصاویر تغییر سایز به صورت تک فایل یا به صورت فایل ZIP دانلود می شوند.

3. Online Image Resize

Online Image Resize یکی دیگر از ابزارهای تغییر سایز عکس آنلاین با کاربرد آسان است که به شما امکان می‌دهد اندازه فایل‌های BMP، GIF، JPG/JPEG یا PNG خود را تغییر دهید. با این حال، شما فقط می توانید از آن برای تغییر اندازه عرض یک تصویر استفاده کنید.

بیشتر بدانید:  حذف بک گراند عکس با 8 تا از بهترین ابزار های آنلاین به صورت کاملا رایگان

این امکان را به شما می دهد تا فایل هایی با حجم حداکثر 20 مگابایت آپلود کنید. استفاده از تغییر اندازه تصویر آنلاین کاملا رایگان است و هر تصویری که آپلود کنید پس از 30 دقیقه از سرورهای آن حذف خواهد شد.

4. RedKetchup

RedKetchup یک ویرایشگر تصویر آنلاین ساده اما قدرتمند است که به شما امکان می دهد اندازه عکس های خود را به سرعت و به راحتی تغییر دهید. همچنین به شما این امکان را می دهد که چندین عکس را همزمان فشرده و  و تبدیل کنید.

5. PicResize

PicResize به شما امکان می دهد تا اندازه 100 عکس را به صورت دسته ای تغییر دهید. همچنین می توانید از آن برای تبدیل، برش، چرخش یا فشرده سازی تصاویر و کاهش حجم عکس استفاده کنید.

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید