تصویر کاهش رتبه الکسا

کاهش رتبه الکسا با 3 روش کاملا ساده که کمتر کسی به آن ها توجه می کند !

آنچه که در این مقاله می خوانید:

راهنمای کاهش رتبه الکسا :

بسیاری از افراد از ما می پرسند: چگونه می توانم رتبه الکسا را ​​کاهش دهیم؟ ما می دانیم که رتبه الکسا چقدر برای شما و تجارت شما مهم است. و سرمایه گذاران ، شرکای احتمالی و … به عنوان یک معیار عمومی ، رتبه الکسا شما را جستجو می کنند و از آن به عنوان راهی برای ارزیابی ارزش کسب و کار شما استفاده می کنند. به همین دلیل ، کاهش رتبه الکسا می تواند بر درآمد شما تاثیر گذار باشد.

افزایش درآمد با کاهش رتبه الکسا

رتبه الکسا چیست ؟

رتبه الکسای شما برآورد میزان محبوبیت سایت شما نسبت به سایر سایت ها است. رتبه الکسا به این سوال پاسخ می دهد که در مقایسه با سایر سایت ها ، وضعیت سایت من چگونه است؟ توجه داشته باشید که از آنجا که رتبه یک معیار نسبی است ، رتبه سایت شما نه تنها به بازدید خود سایت شما بستگی دارد ، بلکه همچنین به تغییر در بازدید در سایر سایت ها نیز بستگی دارد.

الکسا چگونه داده های خود را به دست می آورد ؟

الکسا دارای یک صفحه بزرگ اطلاعات از میلیون ها نفر در سراسر جهان است ،بر اساس داده های این صفحه ، الکسا تعداد بازدیدکنندگان همه سایت ها را تخمین می زند و به سایت ها رتبه می دهد. این یک روند کاملا پیچیده است .

رتبه الکسا چگونه تایین می شود ؟

روزانه الکسا میانگین بازدیدکنندگان هر سایت طی 3 ماه گذشته را تخمین می زند. سایتی که بالاترین بازدیدکننده از صفحه را در 3 ماه گذشته داشته است در رتبه 1 قرار دارد. سایتی با کمترین رتبه در حدود 30 میلیون است. اگر در 3 ماه گذشته هیچ کس از سایت شما بازدید نکرده باشد ، هیچ رتبه ای برای آن سایت وجود ندارد.

بیشتر بدانید:  تاثیر لینک نوفالو در سئو چگونه است؟ آیا ارزش صرف زمان و هزینه را دارد؟

چگونه رتبه الکسای سایت خود را کاهش دهیم؟

چندین روش وجود دارد که باعث کاهش رتبه الکسا می شود اما ما در این مقاله به 3 تا از مهم ترین آن ها پرداخته ایم :

  1. محتوای جذاب تولید کنید که مرتباً به روز شود و برای کاربر تولید شود نه ربات. محتوایی که از این انگیزه دور باشد در ایجاد مخاطبان وفادار موفق نیست. وقتی خوانندگان ببینند محتوایی با ارزش است ،آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و از این طریق بازدیدکنندگان جدیدی با سایت شما آشنا می شوند که ممکن است به طور بالقوه به مشتری تبدیل شوند. محتوای با کیفیت همچنین توسط موتورهای جستجوگر مانند گوگل پاداش می گیرد .
  2. از سایت های معتبر بک لینک بگیرید این روش باعث افزایش اعتماد و کیفیت سایت شما می شوند. به عبارت دیگر ، لینکهای ورودی معتبر (از سایتهایی که عملکرد خوبی دارند) به سایت شما اعتبار می دهند.
    در کل ، بک لینک ها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا محتوای سایت (های) شما را بفهمند و میزان ارزش آن را برای بازدیدکنندگان تعیین کنند. اما اگرچه بک لینک گرفتن قسمت مهمی از استراتژی سایت شماست ، اما باید از این روش به طور مناسب استفاده کنید. پیوند بیش از حد می تواند اعتبار سایت شما را کاهش دهد و ممکن است توسط موتورهای جستجو جریمه شوید.
  3. انتخاب کلمه کلیدی مناسب ، کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربر هنگام سرچ از آن ها برای رفع نیاز خود استفاده می کند ، اگر کلمه کلیدی غلطی انتخاب کنید علاوه بر صرفه هزینه های بسیار ، نتیجه ای هم نمیگیرید.
بیشتر بدانید:  نحوه نوشتن توضیحات متا به صورت اصولی و تاثیرگذار .

نکته پایانی:

اگر شما نیز راهی جهت بهبود رتبه الکسا می دانید زیر همین مقاله با بقیه به اشتراک بگذارید . و اگر هرجایی احتیاج به کمک داشتید ، فقط کافیست با تیم وب سیبا تماس بگیرید .

[ratings]

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp