تصویر بهبود رتبه سایت

بهبود رتبه سایت و افزایش بازدید با شش روش کاملا ساده و آسان !

آنچه که در این مقاله می خوانید:

آشنایی با راه های بهبود رتبه سایت:

برای بهبود رتبه سایت روش های زیر را انجام دهید و شاهد پیشرفت سایت تان باشید. با انجام این روش ها به مرور زمان بازدید از سایت تان زیاد شده و کسب و کارتان گسترش پیدا می کند.

 1. انتشار مقالات با کیفیت:
  محتوای با کیفیت عامل شماره یک در رتبه بندی سایت ها است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد ، محتوای با کیفیت بازدید از سایت را افزایش می دهد و باعث بهبود اعتبار شما در نزد گوگل می شود ، مهارت مفاله نویسی خود را زیاد کنید و مقالات سئو شده و با کیفیت منتشر کنید.
 2. به روزرسانی مطالب:
  گوگل نسبت به محتوا حساس است  ، و اگر محتوای قدیمی داشته باشید که اطلاعاتش دیگر کاربردی نباشد حساس تر نیز می شود ، محتواهای سایت خود را در یک برنامه مشخص مثلا هر یک سال حسابرسی کرده و در صورت لزوم به روز رسانی کنید .
 3. لینک سازی با کیفیت:
  در بین مطالب سایت تان حتما باید لینک سازی داخلی و خارجی به صورت با کیفیت انجام شود ، برای لینک سازی با کیفیت یکی از راه هایش این است که محتوایتان را به صفحات معتبر و مرتبط به مطلب تان لینک دهید و همچنین لینک دهی را در میان نوشته های مقاله تان انجام دهید همانند لینک دهی در همین مقاله .
 4. استفاده از متن جایگزین:
  همیشه رسانه های تصویری خود را با alt یا متن جایگزین توصیف کنید . زیرا موتورهای جستجو قادر به خواندن رسانه های تصویری نیستند ، متن جایگزین به ربات های گوگل می گوید این عکس راجب چیست به همین دلیل استفاده از آن بسیار مهم است . 
 5. استفاده از متای توضیحات:
  توضیحات متا یک توضیح کلی از محتوای صفحه می باشد که خلاصه ای از محتوای صفحه را بیان می کند و در نتایج گوگل نمایش داده می شود ، بهتر است متای توضیحات شامل کلمه کلیدی هدف نیز باشد . اهمیت متای توضیحات انقدر زیاد است که می تواند کاربر را جلب وب سایت شما کند پس به آن اهمیت دهید.
 6. بهبود سرعت سایت:
  سرعت سایت عاملی است که هم برای کاربران گوگل خوشایند است و هم برای ربات های گوگل ، راه های بسیاری برای افزایش سرعت سایت وجود دارد به طور مثال استفاده از CDN ، استفاده از افزونه های w3 total cache ، a3 lazy load و یا wp smush ، انتخاب هاست مناسب و … می توانید با کمک ابزار GTMETRIX سرعت سایت خود را بسنجید .
  بهبود رتبه سایت با بهبود سرعت سایت
بیشتر بدانید:  ابزارهای مهم سئو برای بهینه سازی و موفقیت وب سایت شما در سال 2021 !

نکته پایانی:

بهبود رتبه سایت امری است که احتیاج به صبر و حوصله دارد و با برداشتن گام های کوچک تاثیر مثبتی در سایت خود خواهید دید . در این راه صبور باشید و هر جا احتیاج داشتید تیم وبسیبا همیار و پشتیبان شما خواهد بود . 

در صورتی که سوالی دارید و یا در زمینه بهبود رتبه راه حل های بیشتری می دانید زیر همین مقاله با بقیه به اشتراک بگذارید.

[ratings]

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp