ساخت عکس پروفایل

ساخت عکس پروفایل زیبا و آتشین جالب به همراه کلیپ آموزشی!

آنچه که در این مقاله می خوانید:
در این مقاله می خواهیم بهتون یاد بدیم که چطوری با استفاده از موبایل و نرم افزار های remini ،cartoon photo editor و picsart عکسی جالب برای پروفایلتون یا هرجای دیگه ای بسازید. نرم افزار ها را می توانید از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید و برای دانلود نسخه آنلاک شده ی پیکس آرت وارد کانال تلگراممون به آدرس: websiba بشید. پس جهت یادگیری ساخت عکس پروفایل زیبا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
در این مقاله می خوانید:
مراحل ساخت عکس پروفایل به صورت گام به گام
1_استفاده از اپلیکیشن remini
2_استفاده از اپلیکیشن cartoon photo editor
3_استفاده از اپلیکیشن picsart، سفید کردن چشم ها
4_رنگی کردن صورت
5_استفاده از استیکر smoke برای چشم اول
6_استفاده از استیکر smoke برای چشم دوم
7_دایره ای کردن عکس با shape mask
8_اضافه کردن اسم با text

مراحل ساخت عکس پروفایل به صورت گام به گام:

1_استفاده از اپلیکیشن remini:
اول از همه عکس مورد نظرمان را داخل اپلیکیشن remini باز میکنیم و در قسمت paint وارد می کنیم و سپس تایید رو می زنیم تا نرم افزار تغییراتش رو اعمال کنه و سپس عکس را ذخیره می کنیم.
استفاده از اپلیکیشن remini
2_ استفاده از اپلیکیشن cartoon photo editor:
در مرحله دوم عکس را وارد نرم افزار cartoon photo editor می کنیم و سپس حالت flow را انتخاب می کنیم. بعد در قسمت تنظیمات این بخش رنگ تصویر را کم می کنیم و مطابق تصویر دو نوار بعدی را تنظیم می کنیم. در نهایت عکس را ذخیره می کنیم.
استفاده از cartoon photo editor
3_استفاده از اپلیکیشن picsart، سفید کردن چشم ها:
عکس را وارد نرم افزار picsart می کنیم، وارد قسمت draw می شویم و قلم را انتخاب می کنیم و رنگش را سفید می کنیم و سایز قلم را کم میکنیم و opacity و hardness را روی 100 درصد قرار می دهیم. سپس داخل چشم هایمان را سفید میکنیم. سپس opacity و hardness را روی 35 درصد قرار می دهیم و دور چشم هایمان هاله ای سفید میکشیم
استفاده از picsart
4_رنگی کردن صورت:
لایه ای جدید باز میکنیم، حالت این لایه را روی overlay قرار می دهیم، قلم را انتخاب می کنیم، opacity قلم را 100 درصد، hardness آن را 11 درصد و رنگ آبی را انتخاب و بعضی قسمت های صورتمان را آبی می کنیم سپس opacity این لایه را روی 60 درصد قرار می دهیم. در ادامه لایه ای جدید باز می کنیم و حالت آن را روی overlay می گذاریم و opacity لایه را روی 50 می گذاریم، قلم را انتخاب می کنیم opacity قلم را 100 و hardness را روی 70 میگذاریم سپس دور چشم هایمان را آبی می کنیم
رنگی کردن صورت
5_استفاده از استیکر smoke برای چشم اول:
در این مرحله بعد از وصل کردن VPN یا فیلتر شکن وارد قسمت stickers می شویم و عبارت smoke را سرچ می کنیم و مطابق تصویر یکی از دود هارا انتخاب میکنیم. وارد بخش adjust می شویم brightness و contrast را روی 70 و clearty را روی 40 قرار می دهیم. سپس استیکر دود را روی یکی از چشم هایمان تنظیم می کنیم و قسمت های اضافی را با پاک کن پاک می کنیم.
استفاده از استیکر smoke
6_استفاده از استیکر smoke برای چشم دوم:
دوباره مانند سری قبلی با فیلترشکن روشن وارد استیکر ها می شویم و مطابق تصویر دود دیگری را انتخاب می کنیم. سپس با adjust رنگ دود را با رنگ چشم هماهنگ می کنیم، و روی چشممان تنظیم می کنیم و قسمت های اضافه را پاک می کنیم.
استفاده از استیکر smoke برای بار دوم
7_دایره ای کردن عکس با shape mask:
وارد بخش shape mask می شویم، opacity را 100 درصد و رنگ را سیاه می کنیم و دایره را روی صورتمان تنظیم می کنیم و در نهایت تایید را می زنیم.
دایره ای کردن عکس
8_اضافه کردن اسم با text:
وارد بخش text می شویم، اسم خودمان را می نویسیم، فونت sigmar one را انتخاب می کنیم، رنگ متن را روی حالت Gradient تنظیم می کنیم، stroke را آبی می کنیم و در قسمت blend به متنمان قوس می دهیم و در پایین دایره تنظیم می کنیم و در نهایت تایید را می زنیم و عکسمان را ذخیره می کنیم.
راستی اگر می خواهید با نحوه ساخت عکس کاریکاتوری آشنا شوید پیشنهاد می کنم مقاله آموزش درست کردن عکس کاریکاتوری را ببینید.
اضافه کردن اسم

سخن آخر:

تبریک می گوییم شما عکس آتشین خود را با موفقیت ساختید، حالا می توانید در شبکه های اجتماعی از این عکس زیبا و جذاب خاص استفاده نمایید. اگر جایی نیاز به کمک داشتید فقط کافیست زیر همین مقاله از ما بپرسید یا اینکه با ما تماس بگیرید. 
5/5 - (1 امتیاز)
بیشتر بدانید:  حذف بک گراند فیلم با 3 روش ساده و رایگان، بدون نیاز به پرده سبز!
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp