کم کردن حجم عکس

کم کردن حجم عکس با 6 تا از بهترین ابزار های آنلاین!

آنچه که در این مقاله می خوانید:

در این مقاله، ما هفت ابزار برای کم کردن حجم عکس را جمع آوری کرده ایم که به شما امکان می دهد فایل های JPG ، PNG و GIF را مستقیماً از مرورگر وب خود فشرده کنید.

معرفی ابزار هایی برای کاهش حجم عکس

همینطور که قطعا می دانید بهینه بودن حجم عکس تاثیر مثبتی بر سئوی وب سایت شما می گذارد، پس مهم است که را راه های کم کردن حجم عکس آشنا شویم.

1) Kraken

Kraken به شما امکان می دهد نه تنها فایل JPEG، بلکه PNG و GIF ها را نیز بهینه کنید. فایلهای حداکثر تا 1 مگابایت به صورت رایگان بهینه می شوند، فایلهای بزرگتر نیاز به استفاده از نسخه پرو دارند.

بسته Pro از 5 دلار در ماه شروع می شود و ویژگی های اضافی را نیز ارائه می دهد. این می تواند فایل های تصویری را از منابع متعدد مانند لیستی از URL ها یا بایگانی فشرده دریافت کند.

این همه ماجرا نیست، می تواند تصاویر بهینه شده را در یک فایل زیپ ذخیره کند، همه تصاویر را از وب سایت شما بگیرد، آنها را در پوشه ها سازماندهی کند، اندازه تصاویر را تغییر دهد.

2) TinyPNG

این یک ابزار قابل اعتماد است، TinyPNG فشرده سازی هر دو فرمت تصویر JPEG و PNG را به راحتی مدیریت می کند و به شما امکان می دهد تا 20 تصویر را بصورت انبوه در یک حرکت بارگذاری کنید. حجم هر فایل می تواند به 5 مگابایت برسد. برای فایل های بزرگتر، باید هزینه پرداخت کنید. پس از فشرده سازی، تصاویر را می توان در رایانه بارگیری یا در Dropbox ذخیره کرد.

بیشتر بدانید:  متن لنگر یا همان انکرتکست چیست و چه تاثیری بر سئوی وب سایت دارد؟

3) JPEG.io

برای تبدیل تصاویر با هر فرمت به JPEG، می توانید JPEG.io را امتحان کنید. برای استفاده از آن، فایل های PNG  GIF ، SVG یا حتی PSD خود را به وب سایت آنها بکشید و بارگذاری کنید. ابتدا، این ابزار تصاویر را به JPEG تبدیل می کند، و سپس تصاویر را فشرده می کند.

4) ImageRecycle

اگر تصاویری در چندین فرمت برای بهینه سازی دارید، می توانید ImageRecycle را به عنوان یک ابزار مطمئن انتخاب کنید. نه تنها PNG یا JPEG، این ابزار حتی از GIF و PDF پشتیبانی می کند. می توانید تصاویر خود را به وب سایت بکشید و رها کنید و تصاویر بهینه شده را با یک کلیک بارگیری کنید.

کاهش حجم عگس با ImageRecycle

5) Compressor.io

اگر به دنبال فشرده سازی بالایی هستید که می تواند صدها کیلوبایت برای شما ذخیره کند، به Compressor.io نگاهی دقیق بیندازید. این می تواند اندازه فایل ها را نزدیک به 90 درصد کاهش دهد. این ابزار، فایل JPEG و PNG را بدون از بین رفتن پیکسل و فشرده سازی ضعیف برای انواع دیگر فایل ها فشرده می کند. اما حجم فایل نباید بیش از 10 مگابایت باشد.

کم کردن حجم عکس با Compressor.io

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp