حذف بک گراند فیلم

حذف بک گراند فیلم با 3 روش ساده و رایگان، بدون نیاز به پرده سبز!

آنچه که در این مقاله می خوانید:

توی مقاله ای که قبلا براتون منتشر کردم درباره حذف بک گراند عکس صحبت کردیم که خیلی راحت و ساده بود، و امروز قرار درباره حذف بک گراند فیلم صحبت کنیم.

به طور کلی، حذف پس زمینه ویدئو با پرده های سبز همراه است. با این حال، همه فیلم ها با پرده سبز یا پس زمینه تک رنگ دیگر، فیلمبرداری نمی شوند. در این پست، من 3 روش مختلف برای حذف پس زمینه از فیلم ها بدون نیاز به پرده سبز را نشان می دهم.

شما نیازی به برنامه ها یا مهارت های حرفه ای ندارید. به راحتی می توانید پس زمینه ویدئو را با یک سرویس یا برنامه رایگان حذف یا تغییر دهید. عالیه مگه نه؟ برای یادگیری تا انتهای مقاله همراهمون باشید.

حذف بک گراند فیلم به صورت آنلاین

پس از انجام برخی تحقیقات، من یک ابزار آنلاین رایگان پیدا کرده ام که می تواند پس زمینه را با یک کلیک حذف و جایگزین کند. این ابزار “Unscreen نامیده می شود، یک ابزار تمام اتوماتیک و آنلاین رایگان برای حذف پس زمینه ویدئو. با بارگذاری فایل در این وبسایت می توانید پس زمینه را حذف کنید. 

حذف بک گراند فیلم با unscreen

پس از بارگذاری فایل ویدیویی، فقط منتظر بمانید و ببینید. Unscreen کار خود را انجام می دهد. هنگامی که پس زمینه حذف می شود، می توانید آن را دانلود کنید یا یک ویدیو یا gif دیگر را به عنوان پس زمینه جدید بارگذاری کنید. Unscreen همچنین تعدادی ویدئو، تصویر و GIF را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

حذف پس زمینه ویدئو با Kapwing Free

Kapwing یکی دیگر از ابزار های رایگان است که به شما امکان می دهد پس زمینه را تنها با چند کلیک حذف کرده و در صورت نیاز تصویر یا ویدیویی را جایگزین آن کنید. با این ابزار دیگر نیازی به پرده سبز ندارید، اما این ابزار برای فیلم هایی که با یک رنگ ثابت مانند پرده سبز ضبط شده اند بهتر کار می کند.

بیشتر بدانید:  کاهش حجم فیلم با 4 تا از بهترین ابزار های آنلاین به صورت کاملا رایگان.

در مقایسه با Unscreen، ابزار حذف پس زمینه Kapwing به شما امکان می دهد ویدیوهای طولانی تری بارگذاری کرده و ویدیوی ویرایش شده را به صورت MP4 به صورت رایگان ارسال کنید. استفاده از آن نیز آسان است، اما با این حال دقت آن به اندازه Unscreen نیست.

حذف بک گراند فیلم با Kapwing

اپلیکیشن رایگان برای حذف پس زمینه فیلم در Android و iOS

این 2 ابزار آنلاین حذف پس زمینه سریع و راحت هستند، اما نتیجه خیلی خوب ارائه نمی دهند. اگر می خواهید حذف خودکار پس زمینه از ویدئوها با دقت بیشتر انجام شود، باید برنامه CapCut را امتحان کنید.

CapCut یک برنامه ویرایش ویدیو رایگان برای Android و iOS است که توسط شرکت ByteDance (TikTok) توسعه یافته است. می توانید از آن برای حذف پس زمینه از ویدئو با یا بدون پرده سبز استفاده کنید. نتیجه بسیار بهتر از Unscreen و Kapwing است. برای جایگزینی پس زمینه ویدئو می توانید به مراحل زیر مراجعه کنید.

  • آخرین نسخه CapCut را از Google Play Store یا AppStore بارگیری کنید. آن را باز کرده و یک پروژه جدید ایجاد کنید.
  • یک ویدئو یا عکس وارد کنید تا پس زمینه آن حذف شود.
  • روی دکمه Overlay در پایین ضربه بزنید و سپس روی Add overlay ضربه بزنید تا ویدیویی را که می خواهید پس زمینه را حذف کنید وارد کنید.
  • پس از آن، روی دکمه حذف پس زمینه در پایین ضربه بزنید و پیشرفت را مشاهده خواهید کرد.
  • وقتی به 100٪ می رسد، می توانید موقعیت و اندازه فیلم را تنظیم کنید.

به این ترتیب می توانید پس زمینه را از یک ویدیو بدون نیاز به پرده سبز حذف کنید. اگر ویدئوی شما دارای پرده سبز است، می توانید از گزینه Chroma Key نیز استفاده کنید. CapCut دارای ویژگی های بسیار دیگری برای ویرایش سریع فیلم است. بسیاری از TikTokers از آن برای ویرایش فیلم ها برای TikTok استفاده می کنند.

بیشتر بدانید:  لوگو ساز رایگان با 4 تا از بهترین سایت های آنلاین.

سخن آخر

صادقانه بگویم، من از نتایج CapCut به عنوان یک برنامه رایگان برای Android و iOS شگفت زده شدم. این ابزار ویرایشگر ویدئو شماره 1 من شده است. من به شدت آن را توصیه می کنم. اگر پس زمینه ویدئوی شما یک رنگ یا یکنواخت است، می توانید از روش آنلاین، Unscreen یا Kapwing استفاده کنید. Unscreen نتایج بهتری نسبت به Kapwing ارائه می دهد، اما Kapwing به شما امکان می دهد فایل MP4 را به صورت رایگان داشته باشید.

4.3/5 - (12 امتیاز)
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp