حذف صدای خواننده از روی اهنگ

حذف صدای خواننده از روی آهنگ و استخراج موزیک با بهترین روش ها.

آنچه که در این مقاله می خوانید:

همه کسانی که به موسیقی سرگرمی دارند می دانند که حذف صدای خواننده از موسیقی چقدر مهم است. برای هر کسی که در سطح حرفه ای یا حتی برای سرگرمی آواز می خواند، دوست دارد صدای خودش را روی انواع موسیقی ها میکس و تولید محتوای مفیدی کند.

در این مقاله قصد داریم تعدادی اپلیکیشن (برای اندروید، iOS)، نرم‌افزار، وب‌سایت‌ها را فهرست کنیم که می‌توانید از آنها برای حذف آواز و استخراج موسیقی از آهنگ‌ها استفاده کنید.

راه های حذف صدای خواننده از روی آهنگ

1) استفاده از وب سایت ها

اگر نمی خواهید مراحل طولانی دانلود یک اپلیکیشن را طی کنید، می توانید از وب سایت ها نیز استفاده کنید. وب سایت ها به راحتی صداها را حذف می کنند و موسیقی را برای شما استخراج می کنند. حذف صدا توسط وب سایت Lalal.ai انتخاب مناسبی است.

آنها از فناوری خوبی برای انجام این فرآیند استفاده می کنند و همچنین استفاده از وب سایت ها کمی آسان است.

حذف صدای خواننده با وب سایت lalalai

2) استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند

با منابع بیشتر در دسترس و فناوری های بهتر، برنامه های زیادی وجود دارند که می توانند کار حذف آواز و استخراج موسیقی را انجام دهند.

این برنامه ها هم برای اندروید و هم برای iOS در دسترس هستند، بنابراین می توانید به راحتی از آنها در گوشی هوشمند خود استفاده کنید. در اینجا تعدادی از بهترین برنامه ها برای اندروید و iOS آورده شده است.

Super Sound (Android)

Super Sound یکی از برنامه های دارای رتبه برتر در فروشگاه Google Play است که می تواند کارهای زیادی در زمینه ویرایش موسیقی انجام دهد.

بیشتر بدانید:  پیدا کردن مخاطبین در اینستاگرام و فالو کردن آن ها در عرض یک دقیقه.

گزینه های زیادی مانند ویرایش صدا، برش صدا، حذف آواز، و بسیاری موارد دیگر دریافت می کنید. به طور کلی، کار با آن بسیار عالی است و یکی از بهترین ها برای استخراج موسیقی است.

SplitHit (اندروید)

SplitHit یکی دیگر از ابزارهای عالی ویرایش موسیقی برای اندروید است که برای iOS نیز در دسترس است. شما در این ابزار دارای ویژگی های زیادی هستید مانند: حذف کننده صدا، اکولایزر و بسیاری چیزهای سرگرم کننده دیگر، استفاده از این برنامه ساده و سرگرم کننده است.

GarageBand (iOS)

GarageBand یکی از بهترین و برترین برنامه ها برای حذف صدا و استخراج موسیقی است. که در اپ استور موجود است و می توانید آن را نصب کنید، این برنامه همچنین بسیاری از ویژگی های جالب دیگر نیز دارد که دوستداران موسیقی از آنها لذت خواهند برد.

3) با استفاده از نرم افزار کامپیوتر

اگر یک رایانه شخصی در خانه خود دارید و می خواهید آن را به روشی حرفه ای و تمیز انجام دهید، استفاده از نرم افزار برای این منظور خوب است. ما تعدادی نرم افزار رایگان و پولی را لیست کرده ایم که بهترین برای استخراج موسیقی از آهنگ ها هستند.

  1. Audacity (Free)
  2. Avid Pro Tools First (Free)
  3. FL Studio (Paid)
  4. Adobe Audition (Paid)
  5. Logic Pro (Paid)
  6. Ableton Live (Paid)

سخن آخر

اینها برخی از بهترین راه‌ها برای حذف آواز و استخراج موسیقی از آهنگ‌ها بودند.

هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید صداها را به طور کامل از یک آهنگ حذف کنید، اما این برنامه ها، وب سایت ها و نرم افزارها کار بسیار خوبی برای شما انچام می دهند

بیشتر بدانید:  بهترین فیلترهای اینستاگرام برای استوری + آشنایی با نحوه اعمال آن.

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp