بهترین افزونه چت آنلاین

بهترین افزونه چت آنلاین برای سایت وردپرسی در سال 2021.

آنچه که در این مقاله می خوانید:

اجازه دهید صادقانه بگویم. هیچ کس نمی خواهد وقتی در وبسایتی سوالی برایش پیش می آید فقط یک ایمیل ارسال کند تا 48 ساعت بعد (احتمالاً به صورت خودکار) پاسخ را دریافت کند. یا به طور مشابه، هیچ کس نمی خواهد وقتی به پشتیبانی سایتی تماس می گیرد آن شماره در دسترس نباشد یا منشی تلفنی بگوید باید در صف پاسخگویی منتظر بمانید. پس باید با بهترین افزونه چت آنلاین وردپرس آشنا شوید، تا به کاربر خود در لحظه پاسخ بدید.

مشتریان شما می خواهند در لحظه و وقتی سوال یا مشکلی دارند شما بهشون کمک کنید، چت زنده به شما امکان می دهد پشتیبانی فوری و کارآمد را برای مشتریان خود ارائه دهید.

آشنایی با 5 تا از بهترین افزونه های چت آنلاین در سایت

اگر می خواهید نحوه افزودن چت زنده به وب سایت وردپرسی را بدانید، ادامه مطلب را مطالعه کنید. امروز، من پنج مورد از بهترین افزونه های چت زنده برای وردپرس را به شما معرفی می کنم.

1) LiveChat

LiveChat افزونه ای است که دارای تعدادی از مشتریان معروف مانند مک دونالد، Adobe و PayPal است. به این ترتیب، این پلاگین برای سازمانهای بزرگ عالی است.

LiveChat همچنین افزونه WooCommerce Live Chat را برای وردپرس توسعه داده است، این افزونه یک سری ویژگی کارآمد مانند پاسخ های آماده را ارائه می دهد. شما می توانید پیام های شخصی شده را به طور خودکار برای کاربران ارسال کرده و همچنین فایل ها را از طریق پنجره چت برای آنها ارسال کنید.

لهترین افزونه چت انلاین لت live chat

2) Sendinblue

Sendinblue بیشتر به خاطر خدمات بازاریابی ایمیلی اش مشهور است. شما می توانید از ابزارهای طراحی داخلی برای ایجاد یک جعبه چت سفارشی متناسب با نام تجاری خود استفاده کنید.

بیشتر بدانید:  بهترین افزونه های ووکامرس جهت رونق فروشگاه آنلاین/ آشنایی با 4 افزونه برتر

این سازمان باعث افزایش تعامل صاحب وبسایت و کاربر می شود. به عنوان مثال، می توانید صفحه ای را که کاربر از آن پشتیبانی می گیرد، ردیابی کرده و همچنین مکالمات را به نمایندگان مختلف اختصاص دهید. این بدان معناست که می توانید کاربران را در حین حل کردن پرس و جو با تیم خود درگیر کنید.

افزونه Sendinblue برای چت انلاین

3) Tidio Live Chat

در مرحله بعد، Tidio شرکتی است که یک افزونه چت زنده پشتیبانی شده با بازخورد کاربر را ارائه می دهد. این برنامه برای صاحبان سایت های وردپرس طراحی شده است و همچنین خدمات بازاریابی ایمیلی و یک چت بات را در بسته ادغام می کند.

نصب سریع است و هنگامی که آماده شدید، می توانید چندین پنجره چت را در صفحات مختلف تنظیم کنید. این افزونه تقریباً 200 زبان را پشتیبانی می کند و تعدادی گزینه سفارشی سازی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند پنجره های چت Tidio را با نام تجاری خود مطابقت دهید.

ما معتقدیم که اگر از وب سایت وردپرس استفاده می کنید، Tidio برای نیازهای چت زنده شما پیشرو خواهد بود. این یک راه حل مدرن است، با مجموعه ای از ویژگی های متفکرانه. علاوه بر این، تحقیقات ما نشان می دهد که یکی از افزونه های موجود است که به خوبی نگهداری می شود.

افزونه tidio

4) Crisp Live Chat

Crisp Live Chat یکی از راه حل برای بازاریابی و پشتیبانی کامل است. این شرکت یک مدیر ارتباط با مشتری (CRM)، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر را ارائه می دهد. در ظاهر، شبیه Tidio و Sendinblue است. با این حال، برخی از تفاوت های قابل توجه وجود دارد.

بیشتر بدانید:  افزونه چیست ؟ و چه تاثیری بر روی وب سایت ما می گذارد ؟

به عنوان مثال، Crisp سرویس خود را به عنوان یک راه حل “صندوق ورودی مشترک” قرار می دهد. این بدان معناست که صرف نظر از کانال پشتیبانی، کاربر از یک مکان مرکزی مدیریت می شود. این به تیم هایی که نیاز به افزایش حمایت بین خود دارند کمک می کند. همچنین می توانید یک پایگاه دانش را ادغام کنید تا کاربران بتوانند خودشان سوالات را حل کنند.

افزونه کریسپ

5) HubSpot Live Chat

بسته Service Hub شامل چت زنده، پشتیبانی، ربات های خودکار و موارد دیگر در این افزونه همه به صورت رایگان است. شما می توانید میزان پشتیبانی خود را مقیاس بندی کنید و همه کانال های خود را گرد هم آورید تا از شفافیت و موفقیت فرآیند خود اطمینان حاصل کنید.

افزونه hobspot

 

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp