تصویر افزونه چیست

افزونه چیست ؟ و چه تاثیری بر روی وب سایت ما می گذارد ؟

آنچه که در این مقاله می خوانید:

افزونه چیست و چه کاربردی دارد؟

افزونه چیست ؟ افزونه یا همان پلاگین ها می توانند به وبسایت وردپرسی شما اضافه شوند آن ها قابلیت های زیادی را به سایت شما اضافه می کنند ، افزونه های وردپرس به زبان برنامه نویسی php نوشته شده اند و به صورت یکپارچه با وردپرس ادغام می شوند. آنها این امکان را برای کاربران فراهم می کنند تا بدون نیاز به دانش کدنویسی ویژگی های جذابی را به سایت خود اضافه کنند .
هزاران افزونه وردپرسی به صورت رایگان در مخرن وردپرس موجود است علاوه بر افزونه های رایگان ، افزونه های پولی نیز موجود اند . ابتدا نیاز خود را بشناسید سپس افزونه مناسب سایت خود را انتخاب کنید. افزونه چیست و چه کاربردی دارد

به عنوان مدیر سایت می توانید پلاگین ها را از قسمت افزونه ها حذف یا نصب کنید همینطور می توانید با استفاده از سرویس گیرنده FTP  آن ها را بارگیری و نصب دستی کنید . از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق افزونه ها رایگان هستند ممکن است پشتیبانی نداشته باشند به همین دلیل مهم است که افزونه ای نصب کنید که سایت شما را دچار مشکل نکند ،اگر چه افزونه هایی هستند که می توانند نیاز شما را برطرف کنند ، اما کیفیت برخی از آنها بسیار بالاتر از سایر موارد است. برای انتخاب یک پلاگین خوب باید از خود چند سوال بپرسید.

مواردی که باید هنگام انتخاب افزونه در نظر بگیرید .

  1. چه مدت از آپدیت آن گذشته است؟
  2. آیا با اخرین آپدیت وردپرس سازگار است ؟
  3. چه امتیازی گرفته است ؟
  4. ایا سازندگان این افزونه به سوالات کاربران پاسخ می دهند ؟
بیشتر بدانید:  قالب وردپرس چیست؟ + 11 ویژگی یک قالب مناسب !

اگر جواب سوالات رضایت کننده بود افزونه را نصب و استفاده کنید .

نه به شایعه ! 

یک شایعه در میان کاربران اینترنت وجود دارد که می گویند افزونه های وردپرس سرعت سایت شما را کند می کنند ! این درست نیست باید توجه داشته باشید که استفاده از افزونه های بد می تواند سرعت سایت شما را کم کند.

سخن آخر :

در مقاله افزونه های مهم وردپرس تیم ما به بررسی مهم ترین پلاگین های وردپرسی پرداخته است . که می توانید با خواندن آن مقاله سایت خود را بهبود ببخشید

[ratings]

به این مقاله امتیاز بدید
اگه دوست داشتی می تونی توی شبکه های اجتماعی با دوستات به اشتراک بزاری😉
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp